169Tempobet 169 Tempobet Giriş

Belediye Başkanı Lori Lightfoot, 838 bütçesinde büyük bir tahmini 2020 milyon açığı küçültmek için Chicago restoranlarında satılan tüm yiyecek ve içeceklerde vergi zammı önerecek.

 

Tempobet giriş

 

Teklifin geçerli çift olur .Belediye başkanının ofisi, perakende 169Tempobet 169 Tempobet Giriş ve restoranlarda satılan yiyecek ve içeceklerin %25'inin vergi olduğunu söyledi. Meclis üyemiz Jan tekmelerdi artış onaylaması gerekir. 1.

 

Lightfoot, yönetimine göre, 2020'te artışın 2020 milyon dolar daha getireceğini öngörüyor.

 

 

Lightfoot, yaptığı açıklamada,” tasarladığımız bir dizi gelir çözümünün bir parçası olarak, yemek yiyenlerden her 100 $restoran sekmesi için ek bir 25 sente çip koymalarını istiyoruz " dedi. “Bu ve diğer sorumlu çözümler, şehrin 2020 ve uzun vadede mali zorluklarımızı onarmak için gerekli olan özel gelirleri güvence altına almasına yardımcı olacaktır."

 

Vergi Lightfoot yükseltmek istiyor ama 169Tempobet 169 Tempobet Giriş bir kısmını dışarı yemek her zaman ödeme. Chicago'daki satış vergisi yüzde 10.25, ülkedeki en yüksek vergilerden biri. Mevcut. 25 şehir vergisi, şehir merkezindeki restoranlarda ve iki havaalanında alınan Metropolitan iskele ve Fuar Otoritesi için %1'lik bir yiyecek ve içecek vergisi olduğu gibi, bunun üzerine.

 

[En çok okunan] şehir avukat strike yorumlar Chicago öğretmenler Birliği lideri: 'zengin beyaz erkekler siyah kadınlara anlatmak ... CPS'DE her zaman ne yapmalı? »

Teklif, Lightfoot'un Ekim ayından önce geliyor. 23 bütçe adresi, şaşkın açığı nasıl doldurmayı planladığını açıklaması beklenirken.

 

Arkadaş Belediye Başkanı için onu kampanyaya bu yılın başlarında, 169Tempobet 169 Tempobet Giriş defalarca siyasi sevilmeyen vergileri yükseltmek isteyen önce her yerde o olabilir giderleri kesmek için söz verdi.

 

Ancak şehrin devasa açığı, belediye başkanının daha önce kabul ettiği gibi, bazı artan vergilerin gerekli olacağı kadar büyük.

 

Gelen kutunuza hafta içi öğleden sonra teslim siyasette üst hikayeler almak için Spin için kaydolun.

 

Bu hafta, Lightfoot planının ayrıntılarını damlatmaya başladı. Cuma günü, Belediye Başkanı, yılda 40 milyon dolar daha getirme planının bir parçası olarak Chicago şehir merkezine girip çıkan çoğu yalnız sürüş payı patronunda ücretlendirilen verginin üç katından fazlasını isteyeceğini söyledi.

 

[En çok okunan] Chicago'nun en iyi polisi 169Tempobet 169 Tempobet Giriş, Perşembe günü erken saatlerde arabasında uykuya dalmadan önce içiyordu, diyor »

Lightfoot'un yeni gelir getirme ve trafik sıkışıklığını engelleme planı, şehrin başka yerlerinde uber ve Lyft gibi hizmetleri kullanan yalnız biniciler üzerindeki vergiyi %74 oranında artıracaktır.

 

Yönetim, pahalı evlerde gayrimenkul transfer vergisinde potansiyel bir artış da dahil olmak üzere, yaklaşan sonbahar veto oturumunda devlet yasa koyucularından yardıma ihtiyaç duyacağını söyledi, ancak yasama organının ne kadar yardım sağlayacağı açık değil.

 

169Tempobet 169 Tempobet Giriş emlak vergileri yükseltmek için isteksizlik dile getirdi, ama tekrar tekrar olasılık masada kalır söyledi. Ayrıca Tempobet güncel giriş hızlı direk mobil android apk en yeni adresi son giriş sitesine de bakabilirsiniz.